Kinų kalba skaniai ir greitai

Greičiausias būdas išmokti kinų kalbos – tai metams ar daugiau persikelti gyventi ten, kur visi kalba kiniškai. Bet net ir ten knyga „Kinų kalba skaniai ir greitai“ padės geriau susigaudyti, laikytis nuoseklumo mokantis.

„Kinų kalba skaniai ir greitai“ buvo parašyta kaip pokalbio vadovas kinų kalbos mokiniams, kurie pasirengę savo kalbos įgūdžius panaudoti praktikoje. Anglišką originalą su autorių leidimu išvertė ir adaptavo kinų kalbos mokytojai ir studentai Lietuvoje. Knygą sudaro 20 paprastų klausimų, kuriuose – dažniausiai vartojamos gramatikos konstrukcijos, žodynas, kasdienoje neišvengiamos pokalbių situacijos.

Kiekvienas klausimas ir atsakymas išnagrinėtas pažodžiui ir paaiškintas gramatiškai, atsižvelgiant į lietuvių kalbos ypatumus, todėl viskas daug paprasčiau nei naudojantis angliškais ar rusiškais vadovėliais.

Kaip pasikalbėjimų knyga, šis leidinys skatina bendrauti, vartoti kalbą praktikoje, tad po kiekvieno klausimo rasite variantų ar idėjų, kaip atsakymą pritaikyti pokalbiui apie save, kaip užduoti klausimą apie jums rūpimus dalykus. Taip pat gausu nuorodų į el. šaltinius, kur galima sužinoti daugiau, pasiklausyti garsų tarimo ir pan.

Ši knyga skirta pakelti jūsų šnekamosios kalbos žinias į A2 lygį arba užtvirtinti jau turimus pagrindus. Motyvuotiems studentams tinka savarankiškam mokymuisi, primiršusiems – pasikartojimui.

Knygą „Kinų kalba skaniai ir greitai“ galite įsigyti kreipęsi info@kinukalba.lt arba parašę žinutę Facebook paskyroje.